KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17121032
nr 1712 1032
Gunilla Mann
(f. 1947), Sverige
Oljemålning, "Slussen". Signerad. Olja på duk, 33x23 cm, yttermått inklusive ram: 39x30 cm
Utrop:
6.000 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 30 juni 2025
kl 20:45:00
26/6 19:43:36
4.000 kr
28/6 22:05:37
- Klassiska
30 jun
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Gunilla Mann
Läs mer om Gunilla Mann